לקוחות נכבדים! עקב החלטת הממשלה על אי קיום מופעי תרבות ופנאי משרדינו סגורים זמנית עד הודעה חדשה.
לצערנו לא ניתן לטפל בו זמנית בכל הביטולים, לכן תהליך ביטול ההזמנות יבוצע בהדרגה קרוב למועד של כל מופע.
כל הפניות בכתב בלבד באמצעות קישור יצירת קשר עם הנהלת האתר בתחתית הדף. עמכם הסליחה.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הופעות מחול ובלט

פסטיבל האור בעתיקה- אור ירושלים 2011 - אפקט הפרפר - אגדת אור מודרנית

ארכיון תאריך: 15 יוני 2011 - 23 יוני 2011

משך: שעה

  • האירוע מתקיים באיזור שער יפו,  סמוך למוזיאון מגדל דוד

  • מדי ערב במסגרת 'פסטיבל האור בעתיקה- אור ירושלים2011'

• שילוב פנטסטי של אומנות הקרקס באויר ושימוש במערכות מעוף מיוחדות שפותחו למופע בשילוב עבודת וידיאו, מוסיקה מקורית ותאורה

המופע מיועד לבני כל הגילאים

פסטיבל האור בעיר העתיקה מעניק באמצעות האור מימד אמנותי ודרמטי, מהארת נכסים ארכיטקטוניים ועד פסלי אור, ללילה של העיר העתיקה ומהווה חגיגה תיירותית ומשפחתית רבת קסם. פסלי אור עוצרי נשימה, מיצגים מוזיקאליים לצד מופעי חוצות שונים, מופעי אש, מוסיקה ותנועה ייצרו תערוכת חוצות קסומה במסגרת פסטיבל שהינו חגיגה חושית רבת רושם, המיועדת לכל המשפחה ויוצרת רגעי קסם בלתי נשכחים. בין האומנים המובילים אמני אור מצרפת, פורטוגל, ארה"ב, דנמרק, בלגיה, איטליה ועוד.
במסגרת הפסטיבל יועלה מדי ערב בגן הבונים המופע החדש של קרקס Y ואורי וידיסלבסקי, אפקט הפרפר-אגדת קרקס מודרנית, : מופע וירטואוז'י בביצוע 10 אקרובטים מקרקס Y באמצעות טכניקות מעוף חדישות ווידאו יספרו את סיפורן של שתי תרבויות עתיקות הנלחמות ביניהן על השליטה.

זהו שיתוף פעולה שני, בין אורי וידילבסקי לקרקס Y, לאחר שהמופע "קאראבינה" שהוצג לראשונה בפסטיבל עכו האחרון, זכה להצלחה כבירה ולביקורות מצויינות.
אורי וידיסלבסקי אשר כתב וביים את המופע, הוא אחד המלחינים הבולטים ביותר בארץ בתחום ההלחנה לתיאטרון ולמחול מאז אמצע שנות ה-80 ועד היום. הוא בוגר האקדמיה למוסיקה ע"ש רובין בתל אביב. מזה 20 שנה מלחין מוסיקה לתיאטרון, מחול ומוסיקה. עד היום הלחין לכ-80 הצגות תיאטרון. לאחרונה הלחין מוסיקה: המוכר ביותר מבין השירים שכתב הוא "חורף 73'", שאותו הלחין ללהקת חינוך מיוחד של חיל החינוך והגדנ"ע ב-1995. בתיאטרון הבימה: ל"לב טוב", "ציד המכשפות" (בשיתוף תיאטרון חיפה). בתיאטרון הקאמרי: ל"המפקח". בתיאטרון בית ליסין: ל"המים זוכרים". בתיאטרון באר שבע: ל"הנסיכה והרועה" - הצגת ילדים.
"לכל אחד מאיתנו יש את היכולת ושמורה לו הזכות לשנות את מצבו, ויחד אנחנו כולנו יכולים להביא לשינוי גדול והכנסת אור עצום אל חיינו". אמר וידיסלבסקי.

קרקס Yחלוצי תחום הקרקס האוירי בארץ: קבוצה הגדולה והמובילה בישראל לקרקס אווירי. הקבוצה יוצרת מופעים המשלבים את אומנויות התיאטרון המחול והאוויר ובעצם יוצרת ז'אנר חדש של עשיה אומנותית אשר מביאה לבמה את כל העולמות הפיזיים למופע סוחף אחד
מנהלי ההרכב: יניב סוויסה וקרן אלנקווה, צמד האקרובטים, אשר זכה בתוכנית "הדבר הגדול הבא " ומייצג את ישראל בתחרויות ובפסטיבלי קרקס בינלאומיים ויצרו את המופע קאראבינה בבבימויו של אורי וידיסלובסקי
הקבוצה מורכבת מאקרובאטי אוויר בכירים וצעירים, מתעמלי קרקע ומכשירים, רקדנים, אומני אש, שחקני תיאטרון, הולכי קביים וג'אגלרים

המופע הינו שילוב פנטסטי של אומנות הקרקס באויר ושימוש במערכות מעוף מיוחדות שפותחו למופע ועבודת וידיאו שנוצר במיוחד למופע, מוסיקה מקורית שנכתבה במיוחד ותלבושות מיוחדות ותאורה. השילוב של כל אלה עם הסיפור הדרמטי משקף אפקט הפרפר שלנו כאן בארץ.

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter