לקוחות נכבדים! עקב החלטת הממשלה על אי קיום מופעי תרבות ופנאי משרדינו סגורים זמנית עד הודעה חדשה.
לצערנו לא ניתן לטפל בו זמנית בכל הביטולים, לכן תהליך ביטול ההזמנות יבוצע בהדרגה קרוב למועד של כל מופע.
כל הפניות בכתב בלבד באמצעות קישור יצירת קשר עם הנהלת האתר בתחתית הדף. עמכם הסליחה.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הופעות ג'אז ובלוז

סווינג סטריט ביט

ארכיון תאריך: 27 מאי 2011

משך: שעה ו40 דקות

Swing Street Beat!
סטריט ביט במופע סווינג מהמקום הכי נכון.
הוואנה קלאב גאה להציג: חמישה מטובי המוסיקאים בישראל שהתאגדו יחד למופע סווינג  חד פעמי בישראל. מניענועי אגן ועד קפיצות באויר, המילה אדישות לא תישמע ביום המופע הקצבי הזה. האנסמבל המטורף הזה יגיע "להוואנה קלאב"לערב חד פעמי של שיכרון חושים אנדרלמוסי.

גיטרה: עופר לנדסברג- מושפע מאוד מארט טייטום האגדי עופר הוא ווירטואוז בתמוחו ואשף הג'אז. וניגן עם רבים וגדולים כבר בילדות כגון ארני לורס המנוח, : ג'ימי לאבלייס, גיל קוגינס ורבים אחרים.. גיטריסט מדהים עם קול ניו-יורקי יחודי שלא מאכזב לעולם.

באס: יונתן לוי-האיש והאגדה. הלוך ושוב ישראל-ניו יורק- ברלין, יונתן לוי הוא קונטראבסיסט עם קול ומגע ייחודי לו. הוא מגיע אלינו היום מהמועדונים הנחשבים בניו יורק כגון ה"סמולס" ו"הסמוק". יונתן חזר עכשיו מסנט פטרסבורג שם ניגן בפילרמוניק הול, JFC ג'אז קלאב ועוד. בוגר הקונסרבטוריון הישראלי, ניגן עם טובי המוסיקאים בעולם ובארץ.

שירה: מאיה גור- זמרת עם יכולות ווקליות מדהימות! השתתפה והופיעה בפסטיבלי ג'אז בין- לאומיים מהגדולים בעולם. שרה בהפקות גדולות של האופרה הישראלית והתזמורת הקיבוצית ותלמידה בפרוייקט הייחודי של הקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה בשיתוף הניו סקול לג'אז בניו-יורק.

חצוצרה: ארד ייני- חצוצרן ג'אז מבוקש, צעיר ומאחת ההבטחות הגדולות של דור הנגנים הזה!
מנגן עם טובי נגני הג'אז בישראל ובפסטיבלים רבים בארץ ובעולם.

תופים: יונתן רוזן: האיש והגרוב! מנגן מילדות, יונתן הופיע עם השמות הגדולים בארץ וניגן על במות כל פסטיבלי הג'אז הידועים! מנגן היום בעיקר בניו יורק עם שמות כמו פראנק ווס, אבישי כהן, צ'אק ישראלס ואחרים.

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter