לקוחות נכבדים! עקב החלטת הממשלה על אי קיום מופעי תרבות ופנאי משרדינו סגורים זמנית עד הודעה חדשה.
לצערנו לא ניתן לטפל בו זמנית בכל הביטולים, לכן תהליך ביטול ההזמנות יבוצע בהדרגה קרוב למועד של כל מופע.
כל הפניות בכתב בלבד באמצעות קישור יצירת קשר עם הנהלת האתר בתחתית הדף. עמכם הסליחה.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הופעות מוזיקה קלאסית

רומנטיקנים מופלאים ומבצעים מבריקים

ארכיון תאריך: 4 דצמבר 2010

משך: שעה וחצי

מי שכבר ביקר בהופעות של דואט הקלרינטיסטים – אלכסנדר ודניאל גורפינקל, בוודאות זכר את הארוע להרבה זמן. התקשורת בכל העולם קראה להם – "הפלא הצעיר של הקלרינט". הקריירה המוסיקאלית של הוירטואוזים הצעירים הייתה מלאה במופעים מעניינים ביותר. למשל, הם היו המוסיקאים היחידים, שזכו לכבוד להופיע בחגיגת היום הולדת ה70 של המנצח הנודע זובין מטה, שהתקיימה בלוס-אנג'לס. המאסטרו עצמו קרא להופעה שלהם השיא של הערב!
הקונצרט שלהם במקסיקו, באולם מלא של 5 אלף איש, הסתיים במחיאות כפיים ממושכות. בהולנד עברו ההופעות בהצלחה יתרה. ולדימיר ספיבקוב הזמין את האחים גורפינקל לא פעם להופיע יחד עם "הוירטואוזים של מוסקבה" בפסטיבלים בין לאומיים. הקונצרט של הדואט בהנובר היה מוקדש לסיום השנה של מוצרט. מאורע זה היה סמלי פעמיים – גם כי האחים גורפינקל הם גאונים, מה שמקרב אותם במקצת למוצרט, וגם כי הכלי האהוב על מוצרט היה קלרינט. "מלכת הקלרינט" סבינה מאייר אומרת שהכישרון שלהם הוא יחיד במינו, ושתהיה להם קריירה זוהרת.
אז אם אתם רוצים להכיר את הפלא הזה – ברוכים הבאים!

הפעם, את שני הסולנים, תלווה הרביעייה הפילהרמונית אשר הנה אחת מההרכבים הקאמרים המבוקשים והמצליחים ביותר בעולם.
ההרכב הוקם לפני מספר שנים ומהימים הראשונים הוכיח את עצמו במקצועיות שלו ובביצועים שלו. ההצלחה שלהם ניכרת בכל מקום בו הופיעו, והמבקרים נותנים רק מחמאות. בתקשורת האירופאית נכתב עליהם "רביעיה מהרמה הגבוהה ביותר, עם מוסיקליות אמיתית, והבנה גאונית בין חברי ההרכב".
הרביעיה מורכבת מהסולנים של התזמורת הפילהרמונית הישראלית. הכינור הראשון של ההרכב הוא נגן הכינור הנהדר איליה קונובלוב - חתן פרסים בינלאומיים וכנר ראשון בכמה מהתזמורות המובילות בעולם – תזמורת המלכותית האנגלית, תזמורת הפילהרמונית הישראלית ועוד. הוא מנגן על כינור הנבנה ע"י סטרדיברי. כל נגן ונגן בהרכב הוא נגן מהשורה הראשונה.
תוכנית הקונצרט הזה תהיה מתנה נפלאה לכל אוהבי המוסיקה! בקונצרט אחד יבוצעו יצירות מתקופות שונות ובסגנונות שונים, אך כולן גאוניות ובלתי נשכחות.


ביצוע:
דניאל גורפינקל - קלרינט
אלכסנדר גורפינקל - קלרינט
הרביעייה הפילהרמונית
איליה קונובלוב - כינור
שמואל גלסר - כינור
דמיטרי רטוש  - ויולה
פליקס נמירובסקי - צ'לו

בתוכנית:
מוצרט - קווינטט
ברהמס - קווינטט
מנדלסון - רביעיה

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter